previous arrow
next arrow
Slider
Ładowanie Wydarzenia

NOWA DATA 14.03.2021 Poznań – BOKKA x Tides From Nebula

14 marca @ 18:00 - 22:00

Koncert przeniesiony z 16 października 2020 na 14 marca 2021 – Poznań, U Bazyla

BILETY:
Przedsprzedaż w cenie 60 PLN dostępne na:
➡ lefthandsounds.org,
➡ https://ticketos.pl/event/3292

Bilety w dniu koncertu będą kosztowały 75 zł.

ROZKŁAD JAZDY:
Informacje wkrótce

BOKKA i TIDES FROM NEBULA ruszają razem w jesienną trasę koncertową!

6 wyjątkowych koncertów, podczas których BOKKA i TIDES FROM NEBULA będą dzielić scenę, odbędzie się w marcu 2021 w największych polskich miastach.

Zaplanowana trasa to niepowtarzalna okazja, aby jednego wieczoru usłyszeć dwa niezwykłe zespoły rodzimej sceny alternatywnej – BOKKA, która konsekwentnie ukrywa swoją tożsamość oraz Tides From Nebula, którzy wytrwale poszerzają swoją rozpoznawalność poza ojczyzną – oba mają ten sam cel, aby to głównie tworzona przez nich muzyka łączyła ich ze słuchaczami.

_____________________
BOKKA – pojawili się nagle w 2013 prezentując pierwszy singiel Town Of Strangers, który szybko zjednał im fanów oraz krytyków muzycznych, również za granicą (m.in. Pitchfork). Chcąc zwrócić uwagę słuchaczy głównie na prezentowaną muzykę, zdecydowali się nie zdradzać tożsamości członków zespołu oraz unikać obecności w mediach. Dziś – mają na koncie trzy albumy (Bokka, Don’t Kiss And Tell, Life On Planet B), wiele koncertów zagranych w Polsce oraz zagranicą. Obecnie mają dla fanów kilka niespodzianek, wspólna trasa z TFN to jedna z nich.

________________________
TIDES FROM NEBULA – istnieją od 2008 roku, jako jeden z nielicznych polskich zespołów, któremu udało się zbudować imponujące portfolio koncertów zagranicznych zdobywając renomę i uznanie na mapie całej Europy. Pięć instrumentalnych albumów (Aura, Earthshine, Eternal Movement, Safehaven, From Voodoo To Zen) konsekwentnie opowiada muzyczną historię, która nie potrzebuje słów, aby dotrzeć do słuchacza. Ostatnim albumem wdarli się na trzecie miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Share This Event

637081
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Szczegóły

Data:
14 marca
Czas:
18:00 - 22:00
Strona internetowa:
https://lefthandsounds.org/event/bokka-tides-from-nebula/

Miejsce

Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznan, 60-867 PL
+ Google Map