Przeczytaj zanim napiszesz !

1. Gdzie mogę kupić bilet?

Informacja o punktach sprzedaży biletów i ich cenie podana jest w opisie wydarzenia na naszej stronie i/lub stronie wydarzenia na FB. Bilety na większość koncertów są również sprzedawane w sklepie Rock Long Luck na ul. Półwiejskiej.

Sprzedaż biletów w klubie prowadzimy tylko podczas innych koncertów, w barze.

Jeśli wcześniej nie została podana informacja o wyprzedaniu koncertu, to bilety będą dostępne również przy wejściu na koncert, zwykle w wyższej o 5-10zł cenie (ich pula może być ograniczona)

2. Czy mogę zarezerwować bilet?

Tak, kupując bilet w przedsprzedaży poprzez naszą stronę lub inne serwisy biletowe.

3. Od ilu lat możliwy jest wstęp na koncert?

Osoby poniżej 16 roku życia powinny uczestniczyć w wydarzeniu z prawnym opiekunem lub posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna. Wzór do pobrania TUTAJ.

Ponadto dzieci i młodzież poniżej 12 roku życia obowiązują zatyczki lub słuchawki ochronne!

4. Czy w klubie znajduje się szatnia?

Tak, w klubie znajduje się płatna szatnia.
Szatnia nie jest obowiązkowa, lecz dla wygody swojej i innych uczestników koncertu sugerujemy pozostawienie odzieży wierzchniej.

Pozostawienie w szatni plecaków i innych większych bagaży jest obowiązkowe.

5. Czy mogę płacić kartą?

W barze istnieje możliwość płatności kartą. Oferujemy również usługę cashback (czyli wypłacanie gotówki jak z bankomatu, przy zakupie powyżej 5zł). Płatność za bilety tylko gotówką.

6. Czy mogę wyjść na chwilę?

Nie. Wstęp na wydarzenie jest jednorazowy i poza uzasadnionymi przypadkami ochrona klubu nie pozwala na wielokrotne opuszczanie klubu w trakcie koncertu.

Po lewej stronie sali koncertowej znajduje się wyjście na ogródek (i jednocześnie palarnia).

7. Czy klub jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych?

Tak. Wejście do klubu jest płaskie. Posiadamy również toaletę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych (klucz znajduje się w barze).
8. Dlaczego płacę tak drogo za (pierwsze) piwo?
Piwo podawane jest w ekologicznych kubkach wielorazowego użytku, aby zachować porządek i nie produkować nadmiernej ilości śmieci. Kaucja za klubowy kubek wynosi 5zł i jest zwrotna.
9. O której zaczyna/kończy się koncert?
Informacja podana jest w opisie wydarzenia na naszej stronie i/lub stronie wydarzenia na FB. Koncerty w dniach od niedzieli do czwartku kończą się o 22:00, natomiast w piątek i sobotę najpóźniej o 24:00.
10. Czy mogę zaparkować pod klubem na czas koncertu?
Tak, wokół budynku klubu jest duży plac, który udostępniamy uczestnikom na czas koncertu.