previous arrow
next arrow
Slider
Ładowanie Wydarzenia

Cult of Fire / Malokarpatan – 7 XI 2020, Poznan

1 stycznia 2022 @ 19:00 - 23:00

Due to the still prevailing uncertainty of these times and substantial possibility of restrictions for the next year, we regret to inform you that the European tour of Cult of Fire has been rescheduled for January/February 2022. Exact dates will be announced soon.

——————————————————————————

UWAGA! Koncert przełożony. Nowa data to 7 listopada 2020.

Left Hand Sounds we współpracy z Obscure Promotion z dumą prezentuje jedyny w Polsce koncert czeskiej, black metalowej formacji Cult of Fire! Zapraszamy 7 listopada do poznańskiego Klubu U Bazyla!

Po około 30 pojedynczych, festiwalowych koncertach, Cult of Fire wyruszy w pierwszą trasę koncertową w swojej historii. Towarzyszyć im będzie słowacki Malokarpatan.

Cult of Fire
Malokarpatan
Data: 7 XI 2020
Poznań, Klub u Bazyla (ul. Norwida 18 A)

Bilety:
60 PLN (limitowana pula promocyjna)
70 PLN (przedsprzedaż )
80 PLN w dniu koncertu
dostępne na: lefthandsounds.org/bilety

Cult Of Fire – black metal, Czechy

Czeska formacja to jeden z najbardziej oryginalnych i widowiskowych zespołów współczesnego black metalu. Charakterystyczne dla gatunku elementy wzbogacone zostały wschodnią mistyką oraz nawiązującą do niej scenografią, z której Cult of Fire słynie od lat, zapewniając mroczny i natchniony zarazem spektakl dla zmysłów. Wiosenna trasa będzie celebracją dwóch ważnych momentów w historii twórców “Ascetic Meditation of Death”: premiery nowego dużego albumu “Moksha/Nirvana” (ukaże się w marcu) oraz X-lecia działalności. Koncert w Poznaniu będzie jedyną okazją, by zobaczyć Cult of Fire w Polsce.

FFO: Taake, Urfaust, Watain, Acherontas

http://www.cultoffire.cz
https://www.facebook.com/cultoffireofficial
https://cultoffire.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/channel/UCkiRorQoMM7PGH8OPaOHl7Q
https://www.instagram.com/cultoffireofficial/
http://www.beyondeyesshop.com

Malokarpatan – black/heavy/thrash, Słowacja

Co by było, gdyby Bathory, Venom i Kat powstały na Słowacji? Jeśli nigdy się nad tym nie zastanawialiście, to twórczość Malokarpatan może dać wyobrażenie na temat rezultatu takiego przebiegu zdarzeń. “Stridzie dni” i “Nordkarpatenland” to jedne z tych płyt, które odwołując się do muzyki sprzed ponad 30 lat, odświeżyły oblicze black metalu w ostatnich latach, a koncerty pochodzącej z Bratysławy grupy zyskały status spektakli, na których groza miesza się z groteską, szaleństwem i specyficzną aurą tajemnicy północnych Karpat. Po koncercie na Black Winter Festival, będzie to kolejna wizyta Słowaków w Polsce. To trzeba zobaczyć!

https://www.facebook.com/malokarpatan/
https://malokarpatan.bandcamp.com/

Share This Event

8194518
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Szczegóły

Data:
1 stycznia 2022
Czas:
19:00 - 23:00
Strona internetowa:
https://lefthandsounds.org/event/cultoffire/

Miejsce

Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznan, 60-867 PL
+ Google Map