previous arrow
next arrow
Slider
Ładowanie Wydarzenia

This Will Destroy You / 29.06 / Klub U Bazyla, Poznań

29 czerwca @ 19:00 - 22:00

Jeden z najważniejszych zespołów post-rock’owych w ostatnich latach, This Will Destroy You, po 6 latach powraca do Polski na jedyny koncert w ramach trasy promującej ostatnie 2, wydane w 2018 roku materiały kwartetu, „New Others Part One” oraz „New Others Part Two”!

This Will Destroy You
29.06.2020 / godz. 19:00
Klub u Bazyla / Poznań

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 10 lutego o godzinie 10:00.

🎟Bilety: 75-90zł
https://www.biletomat.pl/pop-rock/this-will-destroy-you-poznan-9168/ , https://sklep.ebilet.pl/176766285374292091 , Eventim.pl, Going., empik bilety, Media Markt

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌ Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

——————————————–

This Will Destroy You (USA / Dark Operative & Suicide Squeeze) – post rock / experimental

This Will Destroy You to zespół założony w 2004 roku w Los Angeles, wykonujący muzykę będącą mieszanką post rock’a oraz eksperymentalnych dźwięków. Grupa słynie z długich, klimatycznych, instrumentalnych kompozycji łączonych z przepełnionymi efektami gitarami oraz sporą dozą dynamiki. Na przestrzeni 16 lat swojej działalności kwartet skomponował niezliczoną ilość utworów, które zostały wykorzystane w przeróżnych filmach (m.in. „World War Z”, „Foxcatcher”), dokumentach, stacjach telewizyjnych (MTV oraz VH1) oraz przy okazji wydarzeń sportowych (m.in. Super Bowl, Stanley Cup).
Amerykanie zadebiutowali albumem „Young Mountain”, jednak to po wydaniu jego następcy (nazwanego po prostu „This Will Destroy You”) zespół stał się marką rozpoznawalną na całym świecie. Z kolei wydany w 2014 roku krążek „Another Language” dotarł do 7. miejsca w notowaniu Billboard Heatseeker Album Chart.

W latach 2016-2018 zespół skupił się na jubileuszach dziesięciolecia wydania swoich dwóch pierwszych płyt. Ten czas to trwająca praktycznie trzy lata trasa po całym świecie, której zwieńczeniem był występ przed The Cure w londyńskim Hyde Parku podczas koncertu świętującego czterdziestolecie legendarnej formacji.

Grupa już pod koniec czerwca powróci do Polski na jedyny koncert, na którym będzie promowała wydane w 2018 roku krążki „New Others Part One” oraz „New Others Part Two”. Bez wątpienia będzie to wieczór przepełniony przestrzennymi dźwiękami w najlepszym możliwym wydaniu!

🌐https://www.facebook.com/thiswilldestroyyou/

🔈”The Mighty Rio Grande”: https://www.youtube.com/watch?v=fbszJJr9I9U
🔈”They Move On Tracks Of Never-Ending Light”: https://www.youtube.com/watch?v=Fp2xrgojTxo
🔈”Quiet”: https://www.youtube.com/watch?v=aqvmCiNMpCU

FFO: Mogwai, If These Trees Could Talk, Caspian, God Is An Astronaut

____________________________________________________
Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz–Facebook

Share This Event

2172401
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Szczegóły

Data:
29 czerwca
Czas:
19:00 - 22:00
Strona internetowa:
https://www.biletomat.pl/pop-rock/this-will-destroy-you-poznan-9168/

Miejsce

Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznan, 60-867 PL
+ Google Map