previous arrow
next arrow
Slider
Ładowanie Wydarzenia

Stand-Up Poznań: Jasiek Borkowski i Damian Skóra

25 listopada @ 20:00 - 22:00

Stand-Up Poznań zaprasza do obejrzenia dwóch doświadczonych komików w nowych programach.

25 listopada 2020 na scenie w klubie u Bazyla pojawią się:

Jasiek Borkowski – zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.
Występ Jaśka z trasy Please Stand-Up https://www.youtube.com/watch?v=AEmVW9CYts4

Damian Skóra – Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził “miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał”. Osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zna takie słowa jak “predestynowany”, “onomastyka”, “omasta” oraz “przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Dwukrotnie gościł na antenie Comedy Central, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), na youtube (dwa programy komediowe) oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje).
Tutaj link do drugiego programu: https://youtu.be/oEEf-hZZGN4
a tutaj do pierwszego: http://tinyurl.com/y2uvcxt9

Bilety w cenie 30 zł (online) oraz 35 zł (w dniu występu).
* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
* Osoby przeszkadzające będą wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilety. ——————————————————————————
W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne: + Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. + Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że nie jest chory na COVID-19, nie przebywa na kwarantannie, nie ma kontaktu z osobami chorymi oraz jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora. + Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Share This Event

2815143
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Szczegóły

Data:
25 listopada
Czas:
20:00 - 22:00
Strona internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/55507/Pozna/Stand-up+Jasiek+Borkowski/

Miejsce

Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznan, 60-867 PL
+ Google Map