previous arrow
next arrow
Slider
Ładowanie Wydarzenia

Punk Rock Soul vol. 5: Horrorshow, Karcer, Szmira, The Sandals

13 marca @ 18:00 - 23:00

Hej Gówniarze! Hej Banany! Po raz PIĄTY się spotkamy! Pastujcie szelki, prostujcie glany!

Piątka to taka szczególna liczba, bo chociaż ni cholery nie przypomina koła, to mówi się o niej, że okrągła. Dłuuuugo szukaliśmy kapeli, która należycie uświetni tą edycję. No i wreszcie są, jak ten feniks z popiołów, kapela, której słuchają punkowcy nienawidzący ska i rude boys stroniący od punk rocka – HORRORSHOW!

Ostatni raz widzieliśmy tych typów jeszcze w czasach, gdy audio-rozmowa kojarzyła się z filmami sc-fi (czyli dawno) i mam nadzieję, że jaracie się ich wizytą co najmniej w połowie tak jak my 😀

Ekipa z Sosnowca podzieli scenę z co najmniej tak dobrym składem – Karcerem! W niedawno poruszanej burzy mózgów odn. najlepszej kapeli polskiego punk rocka była to jedna z częściej wymienianych kapel. Nic dodać, nic ująć – od tekstów, przez melodie po charakter jedno z najważniejszych zjawisk na scenie!

Zgodnie z tradycją gości uzupełnią gospodarze czyli The Sandals, których nikomu przedstawiać nie trzeba, ale warto przypomnieć, że to jedyna kapela, w tym kraju, która uparcie otwiera imprezy (ciekawe czemu? hehe 😉 ) i robiąc to potrafią wypełnić salę po brzegi! Serio, uwielbiamy ich starty, bo prawie nikt się nie spóźnia i możemy zacząć na pełnej!

Poza The Sandals wystąpi Szmira. Projekt młody i pełen werwy, ale z konkretnym zapleczem w postaci Skandala, naszego punkowego tatuażysty, którego występy na scenie i poza nią dają początek wielu miejskim mitom. Dość wspomnieć choćby Antytalent czy T.I.T.S.

Pankówki i Pankowie – zapraszamy!

Share This Event

546018
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Szczegóły

Data:
13 marca
Czas:
18:00 - 23:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/269304814297252

Miejsce

Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznan, 60-867 PL
+ Google Map