previous arrow
next arrow
Slider
Ładowanie Wydarzenia

Mystery + Red Sand – Poznań, 01.04

1 kwietnia @ 18:30 - 21:30

Agencja artystyczna OSKAR oraz Klub u Bazyla zapraszają na wieczór z rockiem progresywnym wprost z Kanady.
Mystery oraz Red Sand na jednej scenie!

Bilety już w sprzedaży, w cenie 89zł (99zł w dniu koncertu), dostępne jako:
Bilety kolekcjonerskie (od 20.01): w sklepie Art Rock przy Wielkiej 9, w Rock Long Luck oraz CiK
Bilety “print-at-home”: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/mystery/?partner=agencjaoskar

Limitowana pula miejsc siedzących w cenie 40zł do zarezerwowania osobiście w sklepie Art-Rock lub za pośrednictwem maila sales@oskar-cd.com.pl
Warunkiem dokonania rezerwacji jest posiadanie biletu na koncert.
____________________________

To będzie wielka muzyczna uczta dla fanów rocka progresywnego. Prosto z Quebeku na przełomie marca i kwietnia przylecą dwie kanadyjskie gwiazdy: MYSTERY oraz Red Sand! Grupy dzielić będą deski sceny Ośrodka Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich i poznańskiego Klubu u Bazyla, który podczas grudniowego koncertu The Flower Kings udowodnił, że po remoncie akustyka i nagłośnienie są na najwyższym poziomie.

Rok 2019 był niezwykle udany dla grupy MYSTERY. Trasa Live And Butterflies przyciągnęła rzesze fanów, wypełniając sale koncertowe w Polsce i Europie. To właśnie w naszym kraju nagrany został album koncertowy Live in Poznań, zawierający blisko trzy godziny wyselekcjonowanych kompozycji, wydany aż w sześciu różnych wersjach. Płyta szybko podbiła serca fanów i trudno się temu dziwić, bo zespół na każdym kroku udowadnia, że jest tylko w coraz lepszej formie.
Pomimo rosnącej popularności i coraz szybciej sprzedających się biletów, muzyków z MYSTERY będzie można w przyszłym roku usłyszeć tylko kilka razy. W pierwszej połowie roku wystąpią na dwóch europejskich festiwalach i właśnie u nas, bo jak sami przyznają, czują się świetnie w obecności polskich fanów.

Red Sand to grupa, która obok Mystery stoi na podium popularności wśród fanów kanadyjskiego rocka neoprogresywnego. Założony w 2003 roku przez gitarzystę Simona Carona zespół ma na swoim koncie 8 płyt, a album FoRsAkEn wydany w 2019 roku przez wielu uznany został za ich najlepszy materiał, koronujący dotychczasową twórczość.
Świetne się składa, bo przylatują do Polski po raz pierwszy!

Możemy spodziewać się więc wyjątkowego, rockowego wieczoru z muzyką najwyższych lotów.

Share This Event

  • To event minęło.

Szczegóły

Data:
1 kwietnia
Czas:
18:30 - 21:30
Strona internetowa:
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/mystery/?partner=agencjaoskar

Miejsce

Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznan, 60-867 PL
+ Google Map