previous arrow
next arrow
Slider
Ładowanie Wydarzenia

Lej Mi Pół w Poznaniu + Coco Bongo, Tymczasowy Brak Nazwy

22 lutego @ 19:00 - 23:30

Cena biletów: 40/50 zł
————————————————————————————-
Lej Mi Pół u Bazyla!!!
Trasa Qtasa okazała się sukcesem. Sukcesem- z tym, że na polu afer. Kurator i prokurator to jeszcze chuj, ale wkurwieni ekolodzy, nie dają zespołowi spać. Dlaczego? Nie wiadomo . Może przez grzanie silnika na parkingu przez 20 minut? Sranie do Wisły? Robienie sobie jaj z Grety? A może przez to, że członkowie zespołu publicznie przyznali, że znają gościa, który twierdzi, że odbył stosunek płciowy z Katarzyną Skowrońską? Albo przez spalenie publicznej toalety w Zgierzu? Twierdzicie, że to obrzydliwe? Macie rację, ale nie da się ukryć, że to był pikuś w porównaniu do tego co dopiero się wydarzy a wydarzy się sporo ponieważ zespół rusza w kolejną trasę- Tym razem zatytułowaną “WALENIE TOUR”
————————————————————————————-

LEJ MI PÓŁ…

Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie, walczą o lepszy świat i takie, które reprezentują jakieś idee – czasem sprzeczne, czasem nie, ale raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Lej Mi Pól to projekt niepodparty żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi. Lej Mi Pół to trzech gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy mają zasady, ale nie dość, że słabe, to się ich jeszcze nie trzymają. Pytacie dlaczego mają zespół? Oni pytają: po co się pytacie? Kto ich słucha zatem? Poza kilkoma nieżyjącymi politykami z Panamy, to absolutnie nikt.

Na koncie zespół ma już trzy płyty (+ trochę chodnikowych):

“SKOLIOZA ODBYTU” 2012

“FABRYKA MĘSKOŚCI” 2014

“WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN” 2017

————————————————————————————-

COCO BONGO

Zespół z Sucharszczyzny Pomorskiej, grający gatunek stworzony i nazwany przez niego samych – DebilPunk (albo zwyczajnie, pop punk) powstał przypadkiem z 3 ludzi którzy po prostu chcieli robić muzykę i odreagować trudne dzieciństwo. Nie ma specjalnych wzorców ani przekazu w muzyce którą grają. Jednakże, wzorują się na kalifornijskich brzmieniach zmieszanych z kiełbasą i piwem.

Drinki serwują:
Buszu – gitarra zwodząca, łabędzi śpiew
Bolo – burczybas, targanie maczety
Pszemo – gary, napoje chłodzące

————————————————————————————-

TYMCZASOWY BRAK NAZWY

Oficjalnie powstał jako Peggy Sue w lutym 2004 roku (choć członkowie grali ze sobą defakto od 2003 roku). W składzie: Krachu – gitara, Lechu – bass, Rataj – perkusja oraz Owca jako wokalista. W tym składzie grali, koncertowali i nagrali pierwszy long play. W 2006 roku z kapeli odszedł Owca, funkcję śpiewu przejął Lechu, a zespół zaczął szukać kolejnej odpowiedniej nazwy. Od tego czasu zespół nieprzerwanie gra, koncertuje i nagrywa. Latem 2007 roku nagrali pierwsze demo pod nową nazwą.

TBN gra muzykę z gatunku kalifornijskiego punku itp. Członkowie to w dużej(właściwie całej) mierze ludzie rozrywkowi. W zespole i jego okolicach szerzy się pijaństwo i rozpusta. Mimo to są bardzo lubiani w kręgach poznańskich i rozpoznawani nawet poza granicami Wielkopolski.

Share This Event

18845
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Szczegóły

Data:
22 lutego
Czas:
19:00 - 23:30
Strona internetowa:
https://goout.net/pl/bilety/lej-mi-pol/ioyf/

Miejsce

Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznan, 60-867 PL
+ Google Map