previous arrow
next arrow
Slider
Ładowanie Wydarzenia

Ga-Ga Zielone Żabki i Radical News w Poznaniu

31 października @ 20:00 - 23:55

Ga-Ga Zielone Żabki zagrają w Poznaniu – to dobra wiadomość dla wszystkich spragnionych punkrockowych dźwięków! Będzie to wyjątkowy wydarzenie, ponieważ po wielu latach będzie można usłyszeć utwory Radical News na żywo – kolejnego projektu Smalca, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Koncert związany jest z wydaniem na winylu płyty Radical News. Prośba do Was udostępniajcie wydarzenie u siebie, zapraszajcie znajomych, niech wieść się niesie.

Bilety: 40 zł przedsprzedaż (bilety można zamawiać przez maila gagazz.sklep@gmail.com do 28.11);
45 zł w dniu koncertu

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. W 2005 roku do składu dołączył Lisu w tym czasie doszło do połączenia zespołów pod podwójną nazwą GA-GA ZIELONE ŻABKI.

Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa!

Zespół Radical News jest efektem poszukiwań przez Smalca nowych form wyrazu. To muzyka trudna do sklasyfikowania, z jednej strony reggae i jakiś ślad punkrockowej energii, a z drugiej strony pojawiają się echa hip hopu. Oczywiście nie brakuje zaangażowanych i radykalnych tekstów Smalca.

Share This Event

658966
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Szczegóły

Data:
31 października
Czas:
20:00 - 23:55
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/332039637888080

Miejsce

Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznan, 60-867 PL
+ Google Map